19.8 C
Скопје
28. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » гокси
CentarМакедонијаВо тренд...

Почина Горан Костадиновски – Гокси, еден од основачите на Комити

CENTAR MKD
По долго боледување на 51 година утринава почина Горан Костадиновски – Гокси, еден од основачите на групата Комити. -Со голема жалост и тага ја примивме...