Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…

Tag : георгиески

Македонија ТОП ВЕСТИ

Константин Георгиески: Охрид конечно добива градски плажи по сите современи текови и еколошки препораки

M T
Прес конференција на кандидат за градоначалник Константин Георгиески: Прашањето за зачувување и уредување на крајбрежјето на Охридското Езеро со децении беше игнорирано. Храбро одлучивме да...