12.8 C
Скопје
29. мај 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » дишење
ТЕМАЗДРАВЈЕ

Комбинација за полесно дишење: Неколку природни препарати кои го зачувуваат имунитетот

M T
Медот во комбинација со други природни состојки е познат како природен и корисен препарат кој го зачувува имунитетот. Ренот е одличен сојузник во борбата против...
ТЕМАЗДРАВЈЕ

Комбинација која го олеснува дишењето, ги чисти белите дробови и ја смирува кашлицата

M T
Медот во комбинација со други природни состојки е познат како природен и корисен препарат кој го зачувува имунитетот. Ренот е одличен сојузник во борбата против...