25.8 C
Скопје
1. октомври 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » детектор
ТЕМАБИЗНИС

Детектор анкета: Две третини од граѓаните бараат забрана за обложувалници во населени места

CENTAR MKD
Граѓаните се против експанзија на бизнисот со игри на среќа. Најновата анкета која за Детектор ја спроведе Институтот за политички истражувања Скопје покажува дека големо...