Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » чекор
Centar Мозаик

СИТЕ ГИ ПРАВАТ ИСТИТЕ ГРЕШКИ ПО ТУШИРАЊЕ: Овој чекор е клучен да го направите веднаш штом ќе излезете од кадата!

M T
Верувале или не, негата на кожата после туширање е исто толку важна, можеби дури и поважна, отколку самиот туш. Имено, туширањето има големо влијание врз...