11.8 C
Скопје
26. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » бран
КоронавирусСвет

Пандемијата се враќа на голема врата во Европа – Бројот на заразени расте низ целиот континент

M T
Војната во Украина за извесно време ја „укина“ короната, бидејќи светските медиуми го насочија вниманието во друга насока, но пандемијата се враќа во сферите на...
МакедонијаТОП ВЕСТИ

СДСМ: Нема на бранот на еуфоријата да му дадеме на Мицкоски поголема власт од оваа која ја освои на локалните избори

M T
Државата и народот се најважни, парламентарното мнозинство нема да ја става државата на ризик и нема да гласа за брзи предвремени парламентарни избори, велат од...