25.8 C
Скопје
1. октомври 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » бензинска пумпа
ТЕМАБИЗНИС

Нова цена на бензинот и нафтата

CENTAR MKD
Утре напладне се очекува Регулаторната комисија за енергетика да ги соопшти новоутврдените цени кои ќе важат за целата следна седмица. Според последните промени кога бензинот...