22.8 C
Скопје
25. септември 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » авантура
ТЕМАЉУБОВ И СЕКСИЗБОР

Еве како да знаете дали мажот сака сериозна врска или само авантура

M T
На некои луѓе им треба многу повеќе време да се одлучат за сериозна врска и заеднички живот, а тоа пак може да покаже дека тие...