Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » 6.000 денари

Tag : 6.000 денари

Centar Бизнис ТОП ВЕСТИ

Добра вест: Помошта од по 6.000 денари за пензионерите, младите, самохраните родители, уметниците ќе почне да се дели откако беше изгласана од Парламентот

CENTAR MKD
Владата предводена од СДСМ продолжува со вистинска грижа за сите граѓани, за сите компании погодени од последиците на пандемијата со коронавирусот, соопштија од СДСМ. –...