13.8 C
Скопје
18. јуни 2021
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » 1000 евра

Tag : 1000 евра

Субвенции Centar Македонија Во тренд...

Субвенции од по 1000 евра за клима уред/инвертери – еве како да се пријавите

CENTAR MKD
Градот Скопје во текот на следната недела ќе го објави јавниот повик за субвенционирање на граѓаните за купување високоефикасни инвертер клима уреди за затоплување. Новитет...