16.8 C
Скопје
22. април 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
РЕГИОН

Авион принудно слета на аеродромот „Никола Тесла“ во Белград: патник почина за време на летот

Како што дознава Телеграф, станува збор за маж, кој долго време бил реанимиран во авионот, но безуспешно.

За жал, констатирана е смрт на патникот.

Спонзорирано: