11.8 C
Скопје
24. април 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
фото Centar.mk
МАКЕДОНИЈА

Ограбено казино во Неготино

На 25.02.2024 во 02.00 часот во ОВР Неготино било пријавено дека околу 01,10 часот во казино во Неготино две лица со закана со пиштол од вработените одзеле пари.

Известен е јавен обвинител и се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Спонзорирано: