11.8 C
Скопје
24. април 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МАКЕДОНИЈА

Ограбен малолетник среде бел ден во Центар

На 24.02.2024 во 19.30 часот во СВР Скопје Б.С.(46) од Скопје пријавил дека околу 17.50 часот на подрачјето на Центар четири лица физички го нападнале неговиот малолетен син и со закана му одзеле пари. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Спонзорирано: