5.8 C
Скопје
27. февруари 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
ЛОКАЛНО

Без вода корисниците на улицата 11 Октомври во Центар

ЈП „Водовод и канализација“ известува дека поради уличен дефект на ф100 мм во близина на „Осигурување Кјуби Македонија“, во општина Центар, без вода ќе останат дел од корисниците од улицата 11 Октомври бр. 25.

Водоснабдувањето ќе биде прекинато во периодот од 9 часот, па сѐ до отстранување на дефектот.