11.8 C
Скопје
18. мај 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МАКЕДОНИЈА

Куче скитник искаса возрасна жена

На 18.04.2023 во 19.35 часот во Полициската станица Гази Баба Л.Ш.(48) од Скопје, пријавила дека во с.Јурумлери била касната од куче скитник.