Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
+Македонија

Спасовски: Националната арена „Тодор Проески“ во Скопје ечи за нашите најдобри фудбалери!

Фејсбук статус на министерот за внатрешни Оливер Спасовски:

Националната арена „Тодор Проески“ во Скопје ечи за нашите најдобри фудбалери!

Прв предизвик на македонската репрезентација против Малта на патот кон Еевропското Првенство 2024!

Со нов дрес и нова енергија, НАПРЕД! 🇲🇰