Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
CentarМакедонија

Скопјанка нападната од друга девојка поради нетрпение

На 22.02.2023 во 17.40 часот во СВР Скопје, С.А.(25) од Скопје пријавила дека околу 16.50 часот во населбата Хиподром, поради меѓусебно нетрпение, била физички нападната од Ф.М.-женско лице.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.