Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
CentarМакедонија

Малолетничка си ја нападнала повозрасната сосетка во Аеродром

На 22.02.2023 во 12.40 часот во Полициската станица Аеродром, С.Г.(43) од Скопје пријавила дека на подрачјето на Аеродром била физички нападната од нејзина малолетна сосетка.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.