Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
CentarМакедонија

На паркинг пред маркет во Кисела Вода претепан скопјанец од две лица

Полицијата извести дека синоќа во 20.45 часот во Полициска станица Кисела Вода М.Т.(67) од Скопје пријавил дека околу 17.00 часот во близина на маркет на подрачјето на Кисела Вода, по претходно недоразбирање околу паркинг, бил физички нападнат од две лица.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот, велат од МВР.