6.8 C
Скопје
18. април 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
ТЕМАМАКЕДОНИЈА

Младо момче нападнато од познаник во кафич во Драчево

На 27.01.2023 околу 20.35 часот во Полициска станица Драчево е пријавено дека во угостителски објект на подрачјето на Драчево, М.В.(20) од Скопје бил физички нападнат од Д.Д., кого го познавал од претходно.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Спонзорирано: