Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
CentarМакедонија

(Фото) Пендаровски не се плаши од атентат, слободно се шета меѓу граѓаните на Гевгелија

(Фото) Пендаровски не се плаши од атентат, слободно се шета меѓу граѓаните на Гевгелија.