Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Македонија

Претепан маж во Кисела вода

На 19.01.2023 во 19.30 часот М.С.(64) од Скопје пријавил дека околу 18.00 часот на подрачјето на Кисела Вода бил физички нападнат од едно лице.

Се работи на расчистување на случајот.