Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Македонија

Нападнат млад битолчанец среде Битола

На 19.01.2023 во 20.00 часот М.В.(32) од Битола пријавил дека околу 18.30 часот во Битола бил физички нападнат од едно лице.

Се работи на расчистување на случајот.