Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Македонија

Ограена обложувалница во скопски Аеродром

На 19.01.2023 во 09.50 часот во Полициска станица Аеродром е пријавено дека во обложувалница на подрачјето на Аеродром, едно лице со закана од вработена одзело пари.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.