Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
CentarМакедонија

Девојка нападнала девојка пред локал во Скопје

На 14.01.2023 во 00.10 часот во СВР Скопје, С.З.(32) од Скопје пријавила дека околу 00.05 часот пред угостителски објект на бул.„АСНОМ“ била физички нападната од Н.К. – женско лице од Скопје.

Се работи на расчистување на случајот.