26.8 C
Скопје
13. април 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
ТЕМАМАКЕДОНИЈА

Нова трагедија ја потресе Македонија: Син попладнево си го уби татка си

Уапсен е 40 годишен кумановчанец кој со нож го нападнал својот татко (65).

Таткото починал.

Полицијата го потврди случајот дека 40 годишник е уапсен за основаното сомнение дека го нападнал таткото, кој подоцна подлегнал на повредите.

Спонзорирано: