Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Македонија

Исчезна скопјанец

На 12.01.2023 во 00.10 часот во Полициската станица Аеродром, В.Б.(49) од Скопје пријавила дека од домот се оддалечил нејзиниот сопруг Р.Б.(47).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.