15.8 C
Скопје
27. февруари 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
ТЕМАМАКЕДОНИЈА

Инцидент на плоштадот во Охрид: Го нападнал и му ја искршил колата

На 01.01.2023 во 23.30 часот во Полициска станица Охрид маж од с.Долно Коњско, охридско пријавил дека околу 21.30 часот на плоштад „Св.Климент Охридски“ во Охрид едно лице физички го нападнало и му го оштетило неговото возило.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.