Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
CentarМакедонија

Ужас: Ја натепал мајка си пред трговски центар во Скопје

На 01.12.2022 во 00.40 часот во Полициската станица Аеродром, 46-годишна жена од Скопје пријавила дека околу 00.15 часот пред трговски центар на подрачјето на Аеродром била физички нападната од нејзиниот син.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.