Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
CentarМакедонија

(ФОТО) Ковачевски со синот навиваше за Македонија

Огромно задоволство беше денеска да се навива за нашата фудбалска репрезентација на натпреварот со Азербејџан. Честитки и од мене и од мојот син за целата екипа, за извонредната игра и за постигнатите резултати, напиша премиерот Димитар Ковачевски на социјалните мрежи.