22.8 C
Скопје
25. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
CentarМозаик

Без многу размислување: Ладнокрвно ги оставаат партнерите

Овие три хороскопски знаци ве оставаат ладнокрвни и без размислување дали тоа ќе повреди некоја личност.

Водолија

Луѓето чиј хороскопски знак е Водолија не мора да ја прекинат врската со вас за да ви го скршат срцето. Водолијата едноставно ќе флертува со други луѓе пред ваши очи, целосно свесни што прават.

Близнаци

Со Близнаците никогаш не знаете на што сте. Во еден момент ве опсипуваат со цвеќиња и внимание, а во следниот момент сакаат да ви раскинат. Тие се паметни и шармантни, па кога ќе ви раскинат ќе ви биде тешко, иако знаете дека не сте еден за друг.

Скорпија

Скорпиите навистина ја чувствуваат секоја емоција, а кога конечно ќе се предадат на некого – очекуваат нивната врска со таа личност да трае. Меѓутоа, ако ја повредите Скорпијата, таа ќе даде се од себе никогаш да не заборавите колку болка и нанесовте.

Можеби ќе ве интересира

Овие хороскопски знаци се заљубуваат во физичкиот изглед, а не во срцето

M T

Три хороскопски знаци кои оставаат впечаток на силни, а всушност се многу нежни

M T

Овие хороскопски знаци имаат шанса да станат директори – За бизнисот ставаат се на КОЦКА

M T

ОВИЕ ЗНАЦИ ГИ ОЧЕКУВА СРЕЌА ДО КРАЈОТ НА МЕСЕЦОТ! – Ќе имаат ГОЛЕМА заработка

M T

Три хороскопски знаци кои оставаат впечаток на силни, а всушност се многу нежни

M T

Засекогаш несреќни во љубовта: Овие 3 хороскопски знаци остануваат без партнер, а не е виновен ретроградниот Меркур

M T