11.8 C
Скопје
26. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
CentarМозаикХороскоп

Овие ТРИ ХОРОСКОПСКИ ЗНАЦИ, и покрај нивните силни чувства, НАЈТЕШКО КАЖУВААТ „ТЕ САКАМ“

Овие хороскопски знаци се двоумат да кажат дека сакаат дури и ако имаат чувства кон некого.

Девица

Од сите хороскопски знаци, на Девицата им треба најдолго време за да сфати дека ги погодила Аморовата стрела. Тие можат да ви пишуваат по цел ден и да го поминуваат своето слободно време размислувајќи за вас, но никогаш не им паѓа на памет дека можеби имаат чувства кон некого.

Рак

Ако во еден момент Раковите ви ја признаат својата неуморна љубов, во следниот ќе се запрашаат дали навистина сте вие ​​тие за нив. И тие, исто така, имаат длабоко вкоренети проблеми со довербата што ги спречуваат да ја намалат својата внимателност и да се заљубат.

Риба

Рибите немаат проблем да ги препознаат своите емоции кон некого. Сепак, тие се плашат да му кажат на љубовникот за нивните романтични чувства бидејќи се плашат од посветеност. Тие би сакале да се забавуваат со вас на подолг временски период, но кога станува збор за трајна обврска или брак, најверојатно ќе побегнат. Затоа често ги кријат своите чувства.

Можеби ќе ве интересира

Овие хороскопски знаци се заљубуваат во физичкиот изглед, а не во срцето

M T

Три хороскопски знаци кои оставаат впечаток на силни, а всушност се многу нежни

M T

Овие хороскопски знаци имаат шанса да станат директори – За бизнисот ставаат се на КОЦКА

M T

ОВИЕ ЗНАЦИ ГИ ОЧЕКУВА СРЕЌА ДО КРАЈОТ НА МЕСЕЦОТ! – Ќе имаат ГОЛЕМА заработка

M T

Три хороскопски знаци кои оставаат впечаток на силни, а всушност се многу нежни

M T

Засекогаш несреќни во љубовта: Овие 3 хороскопски знаци остануваат без партнер, а не е виновен ретроградниот Меркур

M T