19.8 C
Скопје
25. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
CentarМакедонија

(ВИДЕО) Пратениците на ВМРО ДПМНЕ дојдоа по дневници и патни трошоци, а салата празна, објави Костовски

Обраќање на Мартин Костовски од СДСМ преку социјалните мрежи

Народе еве уште еден доказ колку Вмровците работат за државата‼️
Потпишани за евиденција (ќе земат дневници и патни тришоци) ама НЕ РАБОТАТ, ПИЈАТ КАДЕ и ЛИМОНАДА⁉️
Македонци анализирајте, цените и одлучите кој е искрен, а кој фолирант