31.8 C
Скопје
10. август 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
MeteoCentar Centar Македонија

(Фото) Невреме низ скопската котлина – дожд ги освежи скопјани кои беа подложени од високи температури

Моментална состојба: Нестабилно во Полошкиот регион и во делови од Скопската Колина