19.8 C
Скопје
25. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
CentarМакедонијаТОП ВЕСТИ

CENTAR ДОЗНАВА: Утре средба Ковачевски – Мицкоски во 15.00 часот во Клуб на пратеници

Утре средба Ковачевски – Мицкоски во 15.00 часот во Клуб на пратеници, дознава Centar.mk.

Средбата е Во рамки на најавената широка консултација за Францускиот предлог, велат доброинформирани извори.

Повеќе детали се очекуваат утре.