33.8 C
Скопје
4. јули 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Centar Локално ТОП ВЕСТИ

Крушево по втор пат станува Супер Бренд, за прв пат една општина се стекнува со ова признание од областа на туризмот, заради напредокот

Крушево по втор пат станува Супер Бренд, за прв пат една општина се стекнува со ова признание од областа на туризмот, заради напредокот.И на списанието кориците се со Крушево.