33.8 C
Скопје
4. јули 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Centar Македонија ТОП ВЕСТИ

Внимание, се појавија лажговците со кратки нозе – не наседнувајте!

Внимание, се појавија лажговците со кратки нозе – не наседнувајте!

Продолжува акцијата против дезинформациите – лажговците со кратки нозе фатени среде Скопје.