Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
+ Македонија ТОП ВЕСТИ

(Видео,фото) Слетување на NATO AWACS на Меѓународниот аеродром Скопје

Слетување на NATO AWACS на Меѓународниот аеродром Скопје.