Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Centar Македонија ТОП ВЕСТИ

(Видео) Во живо прес конференција на лидерот на СДСМ, Зоран Заев

Денеска 20.10.2021 (среда) во 16.00 часот претседателот на СДСМ Зоран Заев ќе одржи прес-конференција во седиштето на СДСМ.