Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Македонија Во тренд...

(Видео) Спасовски ги повика кумановчани да гласаат за Оливер Илиевски и бројот 12 – На 17-ти октомври, не седиме дома, не дозволуваме да се врати режимот!

– Куманово докажа на дело дека е град на прогресот, град на револуцијата и град на мудроста.

На 17-ти октомври, не седиме дома, не дозволуваме да се врати режимот!

Да заокружиме број 12, да гласаме за Oliver Ilievski и да го осигураме #Најдоброто за општина Куманово!