25.8 C
Скопје
19. август 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
CentarМозаикХороскоп

НАЈМОЌНИТЕ И НАЈБОГАТИТЕ ЛУЃЕ ВО СВЕТОТ СЕКОГАШ СЕ РАЃААТ ВО ОВОЈ хороскопски знак! Успехот и среќата им се загарантирани!

Астролозите ги анализираа хороскопите на најмоќните и најбогатите луѓе во светот во последните неколку децении и дојдоа до заклучок дека повеќето од нив се родени во еден хороскопски знак.

Тоа е Лав.

Ако сте Лав во хороскоп, можеби сте на добар пат да се збогатите. Овој хороскопски знак се карактеризира со карактерни црти на лидер, тие се интелигентни и способни, доминантни и имаат силна личност, но и оптимистички поглед на светот. Во исто време, тие можат да бидат тврдоглави, агресивни и арогантни.

Често ќе се случи да не размислат двапати пред да кажат нешто.

Можеби ќе ве интересира

СДСМ: Денеска почнуваме преговори со ЕУ, нов успех за сите наши граѓани!

M T

Јули носи среќа за еден хороскопски знак

M T

Немаат среќа во љубовта: Овие хороскопски знаци имаат НАЈНЕУСПЕШНИ врски

M T

Јули носи среќа за еден хороскопски знак

M T

ЕДЕН знак го чека неверојатна љубовна СРЕЌА во 2022 година

M T

7 најбизарни суеверија: Еве зошто веруваме дека скршеното огледало носи несреќа

M T