8.8 C
Скопје
23. септември 2021
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
+ Македонија ТОП ВЕСТИ

Нормализиран сообраќајот на патот Прилеп – Градско

Сообраќајот на патниот правец Прилеп – Градско, кој поради пожар кај местото Топлица беше во прекин, од 19:30 часот е нормализиран во двата правци.

Сообраќајот на патниот правец Берово – Делчево е нормализиран од 18:40 часот.