Centar.mk – Дознај сѐ!
Centar Македонија ТОП ВЕСТИ

(Видео) Забрчанец: Сакате да одобрам дека СДСМ не смее да биде гласен на тема справување со дезинформации? Не одобрувам. Тоа е цензура!

Сакате да одобрам дека СДСМ не смее да биде гласен на тема справување со дезинформации?
Не одобрувам. Тоа е цензура, порача во синоќешното гостување во емисијата Вин Вин на Телма, Марјан Забрчанец, советник во владата: