Секогаш во средиштето на збиднувањата...

Видео: Овации и аплаузи за Зоран Заев -нема веќе тефтерчиња, а тие што се виновни ќе одговараат

Лидерот на СДСМ Зоран Заев порача дека нема веќе тефтерчиња, а тие што се виновни ќе одговараат.

Успеавме. Мој народе порача Заев и ја повика ЕУ да испорача преговори.

Аплаузи и овации за Зоран Заев на Маршот за правдата

Gepostet von Centar.mk am Montag, 17. Februar 2020

.