Секогаш во средиштето на збиднувањата...

Заев вечерва на Ал-Џезеира

– Европските вредности ги носиме на Балканот, чекориме сигурно на патот кон ЕУ и НАТО. Погледнете го моето интервју за емисијата „Контекст“ вечерва на Al Jazeera Balkans, со почеток од 21:30 часот, најави Зоран Заев, лидер на СДСМ.

спонзорирано: