Секогаш во средиштето на збиднувањата...

Предмалку драма во Кочани: Се самозапали маж, итно пренесен во скопските клиники

Околу 11,50 часот во Кочани пред , Б. И.(1973) од Кочани се посипал со бензин и се самозапалил, дознава неофицијално Centar.mk.

Лицето со тешки повреди итно е Пренесено во КЦ Скопје и. Засега нема детали за неговата состојба.

Loading...


Во тренд…