9 C
Скопје
24. јануари 2021
Centar.mk – Дознај сѐ!
Македонија ТОП ВЕСТИ

[во живо] Обраќање на премиерот Зоран Заев до нацијата

Проследете ја во живо прес конференцијата на премиерот на Македонија, Зоран Заев: