Секогаш во средиштето на збиднувањата...

Подгответе ја оваа напивка и гледајте како килограмите сами се топат

Вкусна напивка од која килограмите сами се топат!

Состојки: 1 шолја сок од свеж грејпфрут, 2 лажички јаболков оцет, 1 лажичка мед

Начин на подготовка:

Состојките ставете ги во блендер и измешајте. Сокот испијте го пред ручек или вечера.

Постапката повторувајте ја секој ден во текот на една недела, па направете пауза од 7 дена.

error: Соддржината е заштитена.