Секогаш во средиштето на збиднувањата...

За 1 месец цела облека ќе ви биде голема: Моќна напивка за брзо слабеење

Оваа напивка поттикнува слабеење и ги исфрла токсините од телото.

Состојки: 1 лимон, 60 гр магдонос, 60 мл вода

Начин на подготовка:

Исечкајте магдонос и прелијте со врела вода. Оставете да се излади и додајте лимон. Лимонот никогаш не го ставајте во врела напивка, бидејќи така витаминот Ц ќе ги изгуби своите својства.

МАРКЕТИНГ