Секогаш во средиштето на збиднувањата...

ФОТО: Почина сопругот на српската пејачка – нивната ќерка се збогуваше од него со потресна порака

Смаил Синановиќ Маги, сопруот на пејачката Елма Синановиќ починал, како што пишуваат српските медиуми од долга и тешка болест. Ќерката на пејачката, Хулија со емотивна порака се збогува од својот татко на социјалните мрежи.

„Не знам како

е живеам без тебе“, порачала таа во опис на фотографијата на која го држи својот татко за рака.

Елма се уште не се огласила во врска со оваа вест.

Loading…